A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розпочалось стажування в регіональному сервісному центрі МВС в Харківській області


28 Вересня 2016

З 26 вересня 2016 року і протягом 5 тижнів для учасників проекту «Програма стажування та розвиток кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України» будуть проведені тренінги за напрямками роботи сервісних центрів МВС. Під час занять стажерів ознайомлять із основними нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність сервісних центрів МВС, особливостями та правилами роботи з Єдиним державним реєстром МВС, розглянули алгоритми надання послуг. Через тиждень теоретичних занять будуть проводитись практичні. Також, для кращого розуміння учасниками програми робочих процесів центрів, будуть організовані візити до ТСЦ МВС.

стажеры2

Крім того, в рамках програми стажування для учасників буде проведено тренінги по боротьбі з корупцією, професійній етиці, ефективній комунікації та клієнтоорієнтованому сервісу, метою яких є комплексна підготовка клієнтоорієнтованих, комунікабельних та чесних майбутніх  державних службовців – співробітників сервісних центрів МВС.

Після закінчення стажування найкращі стажери отримають сертифікати і будуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад адміністраторів територіальних сервісних центрів МВС.

стажеры3

Сервісні центри МВС нового зразка – це якісно новий підхід до надання послуг, сучасні технології, нові принципи роботи та спеціально підготовлені, кваліфіковані кадри.

Нагадаємо, що перший сервісний центр нового зразка МВС вже розпочав свою роботу 12 липня у Києві. За рік планується відкрити подібний сервіс в усіх областях Україні.