A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області приймає участь у програмі «Консультації з громадськістю»


28 Вересня 2016

У рамках проекту голови Громадської ради при МВС України, радника Міністра внутрішніх справ Володимира Мартиненка в деяких регіонах України впроваджується програма «Консультації з громадськістю». Харківська область стала однією з перших де пройшли зустрічі громадькості з представниками силових відомств.

У заході взяли участь заступник начальника ГУНП в Харківській області — начальник кримінальної поліції Ігор Назаренко, представники управління Департаменту внутрішньої безпеки УВБ в Харківській області, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління патрульної поліції в м.Харкові, Державної міграційної служби, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, а також заступник директора Регіонального сервісного центру МВС в Харківській області Михайло Бакумов.

нарада ГУНП2

Обговорити нагальні питання прийшло близько 100 представників громадських організацій Харківщини.

В рамках консультацій, представники громадських організацій мали можливість безпосередньо задати хвилюючі питання або внести пропозиції. Адже головна мета заходу — почути пропозиції від громадськості і активізувати з нею спільну роботу.

нарада ГУНП1

Завдяки таким зустрічам є можливість почути зауваження, знайти шляхи вирішення проблемних питань, поліпшити роботу. Крім того, спілкуючись з людьми, можна контролювати виконання нових реформ МВС.

нарада ГУНП3

Під час спілкування присутні передали представникам поліції пропозиції і заяви.

Володимир Мартиненко пообіцяв обов’язково розібратися в кожній ситуації і вжити необхідних заходів. Він також зазначив, що протягом двох тижнів буде створена робоча група для більшого налагодження співпраці з громадськістю.

Після закінчення заходу було вирішено і надалі проводити такі зустрічі.