A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Батьківській дарунок в одну мить став неприємністю для всієї родини.


26 Жовтня 2016

До Територіального сервісного центру МВС №6348 що у місті Лозова, звернувся молодий чоловік з проханням переєструвати на нього автівку ВАЗ 21112, 2007 року випуску. За словами чоловіка машину нещодавно для нього придбали його батьки. Однак під час огляду експертів з’ясувалось, що автомобіль був з неприємним сюрпризом. Номер кузова транспортного засобу був «перебитим». А саме, змінювався шляхом вварки ділянки металу з кузова іншого автомобіля. Тож машину та її власника затримано до встановлення обставин. Автівку направлено до Лозівського відділу поліції МВС. Матеріали зареєстровано в журнал єдиного обліку надходження повідомлень. По даному випадку проводиться перевірка працівниками поліції.

Нагадуємо: за дев’ять місяців цього року у сервісних центрах МВС виявили 783 транспортних засоби із перебитими номерами. Подібні авто виявляють під час проведення огляду експерта.

Для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна , варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно, заповнюється адміністратором у електронній формі.

Оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у сервісних центрах МВС – є гарантією надійної купівлі авто, адже у разі виявлення змін у номерах кузова чи двигуна автомобіль відправляють на штрафмайданчик та передають справу до поліції, а новоспечений власник авто залишається і без авто, і без грошей.