A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Купувати авто за дорученням – небезпечно!


04 Листопада 2016

Купу неприємностей здобув собі мешканець Ізюму, купивши авто за дорученням. Коли він вирішив переоформити її, з’ясувались неприємні сюрпризи. При перевірці свого Ланоса згідно баз НАІС МВС України встановлено, що вказаний автомобіль знаходиться у розшуку ініціатор якого Торецьке відділення поліції Бахмутського відділу ГУНП в Донецькій області.

Співробітники ТСЦ негайно проінформували Ізюмський відділ поліції. На місце була викликана слідчо-оперативна група.

Автомобіль довелось затримати та доставити до штрафмайданчику Ізюмського відділу поліції. Проводиться подальша перевірка.

Нагадуємо: авто придбане за дорученням несе купу ризиків. Насправді, купівлі-продажу не відбувається і власником автомобіля залишається продавець. Ця особа може відкликати або скасувати довіреність. Крім того, цей документ має термін дії. Коли він доходить кінця, необхідно відшукати власника і отримати від нього новий дозвіл, що не завжди так просто. Також довіреність втрачає силу в разі смерті довірителя. До того ж справжній власник автівки може передати її у заставу, на неї може бути накладений арешт, а також її можуть конфіскувати за дії і зобов’язання реального власника.

Нагадуємо, тільки належним чином укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністратора договори купівлі-продажу та нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу надають повне право бути господарем транспортного засобу. Сплативши одноразово витрати за реєстрацію автомобіля, покупець отримує гарантію, що автомобіль не тільки «чистий», але й належатиме саме йому.