A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Вперше мобільний сервісний центр МВС у Харківській області вирушив до м. Первомайське.


28 Квітня 2017

Саме мешканці м. Первомайського та навколишніх населених пунктів змогли першими оцінити переваги нової послуги від сервісних центрів МВС. Адже перший виїзд сервісного центру «на колесах» відбувся саме до місту Первомайське.

Одним з перших випробував нову послугу мер міста Первомайського Микола Бакшеєв. Заміна посвідчення водія, яку треба було зробити очільникові міста тривала не більше 20 хвилин. Тож посадовець залишився приємно враженим від нових впроваджень реформи сервісних центрів МВС, що замінюють відтепер колишні МРЕВ.

За робочу добу, а це з 11.00 до 16.00, мобільний сервісний центр здійснив 10 операцій. Всі мешканці, що забажали отримати виїзну послугу, залишились задоволені.

Раніше, кажуть жителі району, вони витрачали більше двох годин тільки на те, щоб доїхати до найближчого сервісного центру. Тепер державний сервіс став ближчим та зручнішим для жителів віддалених населених пунктів.

Мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області.

Нагадаємо, що мобільні сервісні центри МВС розпочали свою роботу у квітні 2017 року. Такі центри повністю автономні, мають зв’язок з мережею Інтернет та оснащенні усією необхідною технікою аби якісно та швидко надавати послуги.

Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Тож всі охочі повинні заповнити заявку у місцевому органі влади. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ». Отримати on-line консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.