A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Як дорослі: сотні дітей по всій Україні, спробували послуги сервісних центрів МВС


14 Червня 2017

Cервісні центри МВС не тільки працюють над наданням якісних державних послуг, а й долучаються до соціальних та культурних ініціатив. З нагоди Дня захисту дітей по всій Україні розпочалася акція “Сервісні центри МВС для дітей” – тут знайомлять дітей з робою державних структур у напрямку надання адміністративних послуг.

Місто Сєвєродонецьк провело перший подібний захід: вихованці дитячо-юнацького клубу «Юність» завітали до нового сервісного центру МВС на екскурсію та розпитали співробітників центру про секрети та тонкощі їх роботи. На завершення візиту школярі вперше спробували пройти тест на отримання посвідчення водія.

Сервісний центр МВС нового зразка на Київщині запросив дітей Міжнародної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка». Фахівці експертної служби МВС показали маленьким екскурсантам, як проводиться огляд транспортного засобу, та навчили їх виявляти підроблені номери автівок.

Ще глибше зануритись у роботу державної структури дітям запропонували у сервісному центрі МВС в місті Рівне. Вихованці рівненського обласного ліцею-інтернату під час екскурсії спробували себе в ролі адміністраторів центру, детально вивчивши процес надання деяких послуг.

Мобільні сервісні центри, що два місяці тому розпочали роботу по всій Україні, також долучилися до привітання дітей. На Хмельниччині автомобіль, який регулярно виїжджає у віддалені міста та селища, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, надавав послуги реєстрації та перереєстрації транспортних засобів і видачі водійських посвідчень у Кам’янці-Подільському. Зацікавленим в сервісі мобільних центрів дітям та їх батькам провели невеличку екскурсію роботою центру.

Регіональний сервісний центр МВС також долучився до акції. Та запросив у гості до Сервісного центру МВС нового зразка дітей — учасників та переможців обласного конкурсу «Юних інспекторів дорожнього руху-2017» з м. Золочів та м. Мерефа. У інтерактивній програмі програмі: екскурсія центром, можливість перевірити свої знання з правил дорожнього руху, під час складання іспитів на одержання водійських прав у тестовому режимі. Крім того, ознайомлення дітей з роботою експертів. А саме участь у огляді транспортного засобу, та можливість виявлення підробленої автівки. На останок демонстрація мобільного сервісного центру. Це пересувні центри, оснащені необхідним сучасним обладнанням, які виїжджають у віддалені населені пункти, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри. МСЦ надають найпопулярніші послуги сервісних центрів: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

У подальшому, такі інтерактивні екскурсії для дітей, Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області планує зробити регулярними.