A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Діти про сервіс


23 Листопада 2017

Саме під такою назвою Сервісні центри МВС запровадили нову всеукраїнську акцію. Ціль якої — зайвий раз нагадати дітям правила дорожнього руху, розповісти про порядок отримання водійського посвідчення та поділитися досягненнями  реформи, яка наразі проходить у сервісних центрах МВС.

Адже за два роки — була вироблена єдина концепція фірмового оформлення сервісних центрів, відбулась мінімізація часу за рахунок спрощення процедур, впроваджуються сучасні технології, створені соціальні зручності та комфорт клієнтів: прозорі офіси, дитячі куточки, буккросинґ.

До акції «Діти про сервіс» також долучилась і Харківська область. Представники Регіонального сервісного центру відвідали учнів дев’ятого класу середньої школи №70.

Учні детально дізнавалися про послуги, які надають сервісні центри МВС, жваво обговорювали, яким має бути державний сервіс, допитувалися, як саме отримати посвідчення водія. А ще говорили про правила дорожнього руху, про безпеку на дорогах, про турботу один про одного. Адже життя і здоров’я — найголовніші цінності будь-якого суспільства!

Крім того, школярам було запропоновано написати декілька речень про сервіс. А саме як вони його бачать — що потрібно змінити, або додати. Результати цього міні-опитування будуть підсумовані. Найцікавіші відповіді та роздуми малечі на цю тему будуть оприлюднені найближчим часом.