A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Офіційно презентували сервісний центр МВС нового зразка у місті Красноград


29 Березня 2018

29 березня презентували 58-ий сервісний центр МВС нового зразка. За декілька місяців він перетворився на інноваційний центр формату відкритого офісу, де громадянам надають послуги з реєстрації авто, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість.

Сервісний центр МВС у Краснограді обслуговує громадян 4 працівникі. Вони якісно та вчасно надають наступні послуги:

—   здійснює комплекс заходів,  пов’язаних з проведенням  держаної реєстрації (перереєстрації) та зняттям з обліку транспортних засобів;

—   видає свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів;

—   приймає іспити на право керування транспортними засобами всіх категорій, здійснює видачу та обмін посвідчень водія;

—   здійснює прийом фізичних або юридичних осіб і розгляд  звернень громадян;

—   видача довідок про притягнення особи до кримінальної відповідальності або  відсутність судимості;

—   проведення огляду транспортних засобів для видачі свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення  небезпечних вантажів;

—   вносить до Єдиного державного реєстру МВС інформацію про накладання або зняття обмежень щодо транспортних засобів, тощо.

Створити центр за таким прикладом вдалося зокрема за підтримки районної влади, а саме Голови райдержадміністрації Третякова Євгена Андрійовича. Новий сервісний центр МВС обладнаний сучасною інформаційною системою та планшетом оцінки якості обслуговування. В центрі працює термінал для оплати послуг, є дитячий куточок та полиця для буккросингу. На прилеглій до будівлі території облаштований майданчик з навісом для проведення огляду транспортних засобів, паркувальні місця для відвідувачів.

Новий сервісний центр МВС працює за адресою: Харківська область, м. Красноград, вул. Горького, 82А . Громадян тут обслуговуватимуть без обідніх перерв з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та у суботу з 9:00 до 16:45. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами: отримати консультації щодо послуг можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на сайті hsc.gov.ua.