A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відчути на собі ефект керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння мали нагоду усі охочі харків’яни


27 Червня 2018

За статистикою у вихідні та святкові дні кількість нетверезих водіїв збільшується у середньому в 2 рази. З метою інформування населення про небезпеку вживання алкоголю або наркотиків керманичами, у Регіональному сервісному центрі МВС в Харківській області за сприяння патрульних поліцейських м. Харкова, запропонували харків’янам спробувати як почуває себе за кермом нетвереза людина. А саме – приміряти спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

2

Але самі по собі окуляри використовувати не цікаво. Є ще килим з намальованими лініями, та завдання — замок і ключ, корзина та м’яч або навіть написати смс-повідомлення. У окулярах які передають стан алкогольного сп’яніння – це втрата в просторі, тунельний зір, відсутність глибини зору і дезорієнтація, виконати прості завдання стає майже неможливо.

3

Сподіваємося, що після участі в експерименті громадяни навідріз відмовляться сідати за кермо напідпитку. Адже відсутність у водія повноцінної уваги, контролю дій та координації може призвести до трагічних наслідків.

Закликаємо громадян бути відповідальними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху! Бажаємо безпечних свят та вдалих вихідних!

7