A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Тиждень безпеки дорожнього руху.


13 Травня 2019

В Регіональному сервісному центрі МВС в Харківській області долучились до акції Патрульної поліції — Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

Ця подія в Україні проходе вже в п’яте. Мета заходу —   об’єднати зусилля державних органів, структур Міністерства внутрішніх справ, поліції, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства для виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху. Також — покращення розуміння автомобілістів небезпеки швидкості і стимулювання дотримання швидкісного режиму на автошляхах країни, заради порятунку людських життів.

На прес-конференції присвяченої початку 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху були присутні —  керівники патрульної поліції, управління превентивної діяльності ГУНП, сервісного центру МВС в Харківській області та Департаменту інфраструктури Харківської міської ради.

Спікери наголосили про необхідність дотримання правил дорожнього руху кожним громадянином та важливості виховання майбутніх свідомих водіїв і пішоходів.

Крім того, всіх присутніх чекала екскурсія до музею патрульної поліції та РСЦ МВС в Харківській області, який був презентований спеціально до цієї події. А для дітей полісмени провели заняття в автомістечку.

Висловлюємо подяку нашим партнерам, а саме представникам Департаменту освіти і Департаменту інфраструктури Харківської міської ради та громадських організацій, які взяли участь в організації майбутніх заходів з попередження травматизму учасників дорожнього руху.