A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Офіційно презентували сервісний центр МВС нового зразка у місті Лозова


13 Листопада 2019

У місті Лозова офіційно презентували оновлений сервісний центр МВС нового зразка за адресою: м. Лозова, вул. Свободи, буд. 12/1. Цей сучасний сервісний центр МВС вже п`ятий в області. Тут клієнтів обслуговують висококваліфіковані співробітники, котрі можуть надавати близько 100 послуг в день.

—   здійснює комплекс заходів,  пов’язаних з проведенням  держаної реєстрації (перереєстрації) та зняттям з обліку транспортних засобів;

—   приймає іспити на право керування транспортними засобами всіх категорій, здійснює видачу та обмін посвідчень водія;

—  здійснює прийом фізичних або юридичних осіб і розгляд  звернень громадян;

—   видача довідок про притягнення особи до кримінальної відповідальності або  відсутність судимості;

—   проведення огляду транспортних засобів для видачі свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення  небезпечних вантажів;

—   вносить до Єдиного державного реєстру МВС інформацію про накладання або зняття обмежень щодо транспортних засобів, тощо.

Сервісний центр МВС нового зразка облаштований за принципом прозорого офісу, працює за системою «єдиного вікна». Тут передбачені зручності для всіх категорій населення, зокрема,  людей з інвалідністю та маломобільних груп. Зона очікування оформлена буккросингом та дитячим куточком для найменших відвідувачів.

Сворити центр за таким прикладом вдалося зокрема за підтримки міського  голови Сергія Зеленського. Новий сервісний центр МВС обладнаний сучасною інформаційною системою та планшетом оцінки якості обслуговування. В центрі працює термінал для оплати послуг, є дитячий куточок та полиця для буккросингу. На прилеглій до будівлі території облаштований майданчик для проведення огляду транспортних засобів, паркувальні місця для відвідувачів.

Новий сервісний центр МВС працює за адресою: Харківська область, м. Красноград, вул. Горького, 82А . Громадян тут обслуговуватимуть без обідніх перерв з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та у суботу з 9:00 до 16:45. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами: отримати консультації щодо послуг можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на сайті hsc.gov.ua.