A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Харківській області розпочинає співпрацю з ЦНАП Харківщіни.


21 Серпня 2020

Об’єднання зусиль двох державних органів покликане підвищити рівень якості обслуговування громадян, адже отримати найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС стає більш простим і доступнішим.

Сервісні послуги МВС користуються популярністю у населення, адже здійснити обмін посвідчення водія або зареєструвати новеньку автівку у зручному центрі за місцем мешкання громадянам до вподоби. Це швидко, зручно та сучасно, адже не треба витрачати багато часу на поїздки до визначених сервісних центрів МВС. З’являється все більше послуг, які мешканці територіальних громад можуть отримати у одному місті, як у супермаркеті.

До ЦНАПів можна звернутись за отриманням таких адміністративних послуг як:

  • обмін старого посвідчення водія на нове;
  • відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;
  • обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника;
  • реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (без огляду експерта)
  • установлення газобалонного обладнання.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС. Зокрема функція видачі першого водійського посвідчення та перереєстрація транспортних засобів при відчуженні  залишається виключно за сервісними центрами МВС.

У ЦНАПі є необхідне сучасне обладнання для обслуговування громадян, що дозволить приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення, а також оплачувати послуги – на місці. Як готівкою через установи банку, так і за допомогою платіжних терміналів.

 

Адміністратори ЦНАП, які приймають заяви на отримання послуг сервісних центрів МВС, пройшли навчання в територіальних сервісних центрах МВС.  Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється, вартість на змінюється. Клієнт може звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу.

Адміністратор ЦНАП отримує документи та заяву від замовника послуги. Перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС для подальшого опрацювання.

Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію ТЗ виготовляється та видається клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що наразі надаються державними установами одразу на місці і не потребують додаткового (повторного) візиту.