A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Державна акредитаційна комісія РСЦ ГСЦ МВС в Харківській області ознайомилась з роботою навчального майданчику для початкового керування


07 Вересня 2020

Виїжджати до акредитованих автошкіл державна акредитаційна комісія РСЦ ГСЦ МВС в Харківській області планує для ознайомлення з умовами матеріально-технічної бази.

«Найголовнішим для себе ДАК визначила – автомайданчики, що використовуються майбутніми водіями, задля здобуття практичних навичок керування. Адже саме під час їзди на автомобілі в умовах наближених до реальних учні опановують мистецтво їзди як найкраще, та безпечніше — каже начальнирк Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській області Денис Бакумов».

Так на одному із автодромів, що потрапив у перелік перевіряємих є усе необхідне і навіть більше. Дорожні знаки, світлофори, різноманітна дорожня розмітка. Навіть залізничний переїзд зроблений  майже як реальний.

Особливої уваги заслуговують такі елементи, як «косогор» і «крутий підйом». Адже саме ці елементи є одними з найскладнішими для виконання під час екзамену на право керування ТЗ.

Цього разу комісія приємно вражена. Автомайданчик не викликає нарікань. До того ж досягнена домовленість про відвідування цього автодрому іншими автошколами, у яких немає власної площадки.