A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Потрібна послуга від сервісних центрів МВС? Зареєструй свій візит в Електронному кабінеті водія!


21 Грудня 2020

У період пандемії, сервісні центри МВС хвилюються за здоров’я кожного свого відвідувача. Тому, ми постійно збільшуємо кількість послуг, які можна отримати не виходячи з дому.

Щоб авторизуватися в електронному кабінеті водія скористуйтеся:.

—  Mobile ID, що надається операторами мобільного зв’язку. Даний спосіб входу доступний для абонентів Kyivstar, Vodafone та Lifecell, які підключили MobileID.

— BankID — спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки для надання адміністративних послуг через Інтернет. Це спосіб електронної ідентифікації громадян за допомогою їхніх даних у банку, де вони обслуговуються. Сервіс надається Національним банком України (лише для клієнтів тих банків, які його підтримують, зокрема Monobank, Ощадбанк, Радабанк, KredoBank, Мотор-банк, Востокбанк, IdeaBank та ПриватБанком).

— Або скористуйтесь кваліфікованим електронним підписом (КЕП). Даний спосіб входу передбачає наявність у Вас електронного підпису. Ідентифікація користувача здійснюється за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA Отримати послуги ЕЦП фізична або юридична особа може в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК).

За допомогою онлайн-сервісу Е-кабінет водія https://e-driver.hsc.gov.ua/ можна:

  • замовити обмін та відновлення посвідчення водія
  • перевірити авто за VIN-кодом
  • сплатити штрафи
  • верифікувати дані
  • призначити Належного користувача.

Також, на сайті Головного сервісного центру МВС https://hsc.gov.ua/ ви можете:

  • записатись в Е-чергу
  • замовити довідку про відсутність судимостей
  • Пройти тест на знання ПДР
  • перевірити завантаженість у ТСЦ МВС за допомогою онлайн-камер

Безкоштовна інформація: остання операція з транспортним засобом, дата останньої реєстрації та її місце проведення, марка, модель, номерний знак та тип транспортного засобу, його призначення, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, колір, тип пального, кількість сидячих місць з місцем водія, маса без навантаження та повна маса.

Платна інформація: кількість власників; наявність обтяжень на транспортний засіб;проходження обов’язкового технічного контролю; наявність інформації про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів; кількість дорожньо-транспортних пригод за участю транспортного засобу; дата першої реєстрації.