A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Харківщини підсумували результати роботи за 2020 рік


26 Січня 2021

Фахівці регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській області підсумували результати діяльності за минулий рік.

Тож, протягом 2020 року було проведено понад 103 тисячі операцій з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів. До речі, найбільша кількість була в липні – більше як 11 тисячі, а найменша в квітні – 600 проведено операцій.

Працівники Експертної служби МВС під час огляду виявили, що в 55 транспортних засобах, номери агрегатів були змінені або ж підроблені. Найбільш зловмисники полюбляють підробляти номери кузовів – 30 випадків. Протягом минулого року до сервісних центрів МВС звернулося отримати адміністративну послугу 2 осіб, що перебували в розшуку.

На дороги Харківщини виїхало трохи більше ніж 18 тисяч водіїв-початківців. До речі, перше посвідчення видається строком дії на 2 роки з обмеженням перевищувати швидкість руху – 70 км/год і якщо за цей час буде не більше двох адміністративних правопорушень з безпеки дорожнього руху то можливо здійснити обмін на постійне без складання іспитів.

Також, однією з найпопулярніших послуг серед клієнтів сервісних центрів МВС – було отримання довідки щодо несудимості. Цей документ було надано трохи більше ніж 26 тисячам громадян, які забажали замовити довідку безпосередньо в сервісному центрі МВС чи онлайн на офіційній сторінці.

За минулий рік до місцевих бюджетів, від надання адміністративних послуг сервісними центрами ГСЦ МВС Харківщини, надійшло майже 12 мільйонів гривень. Більш за всіх наповнювалися бюджети м. Харкова та Харківського району (м. Пісочин та м. Мерефа). Разом майже 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи для перевезення небезпечних вантажів.