A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Харкові презентували окуляри, що рятують життя


08 Грудня 2017

За сприяння Головного сервісного центру МВС та за ініціативи Всеукраїнського об’єднання автошкіл у Регіональному сервісному центрі МВС в Харківській області відбулась презентація тренінгу «Випробуй у безпеці». Цей захід орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Незабаром тренінг пройдуть по всій території України, у 160 автошколах та профільних освітніх установ України з метою підвищення відповідальності поміж громадян, що планують стати водіями.

Голова Всеукраїнського об’єднання автошкіл Ілля Щербина презентував навчальні матеріали, котрі використовуватимуться у програмі тренінгів та спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

«У боротьбі з надмірним вживанням алкоголю немає миттєвого рішення. Це проблема, яка потребує вжиття комплексу відповідних заходів. Тому, з метою профілактики керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння та розповсюдження інформації щодо можливих ризиків серед майбутніх водіїв було запроваджено даний проект, який спрямований на попередження даної проблеми, через що його  цільовою аудиторією було обрано саме учнів автошкіл.» – зазначив голова Всеукраїнського об’єднання автошкіл Ілля Щербина.

Адже для Україні це нагальна проблема:  щороку більше 3200 осіб отримують травми в результаті аварій, пов’язаних з керуванням транспортними засобами у нетверезому стані. Близько 400 людей отримують травми несумісні з життям. Відповідно, кожні 8 годин одна людина отримує смертельні травми з вини нетверезих водіїв.