Оголошення

14.02.2019 Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області (вул. Шевченко,26, м. Харків) оголосив конкурс на зайняття вакантних посад:

 • державної служби категорії «Б» — начальник територіального сервісного центру № 6350, згідно з               умовами   проведення конкурсу;
 • державної служби категорії «В» — головний спеціаліст з організації експертизи транспортних засобів, згідно з   умовами проведення конкурсу;
 • державної служби категорії «В» — спеціаліст сектору інформаційної безпеки та довідкового забезпечення, згідно з  умовами проведення конкурсу;

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають в установленому порядку до конкурсної комісії такі документи:

 • Копію паспорта громадянина України.
 • Письмову заяву про  участь  у конкурсі  із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі ( заява ).
 • Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки (заява).
 • Копії документів про освіту.
 • Заповнену особову картку встановленого зразка (особова картка).
 • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
 • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою.
 • Заяву про відсутність заборгованності зі сплати аліментів на утримання дитини, сукопний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання (для посад державної служби категорії «Б») (заява)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Умови проведення конкурсу на зайняття вищевказаних посад державної служби в Регіональному сервісному центрі МВС в Харківській області  визначено наказом про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби РСЦ МВС в Харківській області від 14.02.2019 №11 .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи до сектору персоналу РСЦ МВС в Харківській області до 18:00  28.02.2019, за адресою: м. Харків, вул. Шевченко, 26, 4 поверх, каб. 738.

Дата, час і місце проведення конкурсу:  05.03.2019 року, о 10.00 год., м. Харків, вул. Шевченко, 26.

Контактна інформація: Замай Лілія Петрівна, тел. (057) 707-36-12,  info_kha@hsc.gov.ua

Результати конкурсу